Paziņojums par konfidencialitāti

Uzņēmums KYOCERA SENCO EMEA B.V., kura juridiskā adrese ir Pascallaan 88, 8218 NJ Lelystad, Nīderlande, ir atbildīgs par personas datu apstrādi, kā norādīts šajā paziņojumā par konfidencialitāti. Šie personas dati tiek apstrādāti un glabāti drošībā ar vislielāko iespējamo rūpību. Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz KYOCERA SENCO EMEA B.V. un visiem tā meitasuzņēmumiem neatkarīgi no atrašanās vietas vai jurisdikcijas.

Kontaktinformācija:
KYOCERA SENCO EMEA B.V.
Pascallaan 88
8218 NJ Lelystad
Nīderlande
+31 (0)320 295 575

Personas datu kategorijas
KYOCERA SENCO EMEA B.V. apstrādā jūsu personas datus, jo jūs izmantojat mūsu pakalpojumus vai jūs pats sniedzat mums savus datus. Tālāk sniegts pārskats par mūsu apstrādātajiem personas datiem:

 • Personas datu kategorijas
 • dzimums;
 • adrese;
 • tālruņa numurs;
 • e-pasta adrese;
 • informācija par jūsu darbībām mūsu vietnē;
 • interneta pārlūkprogramma un ierīces veids;
 • jūsu ierīces atrašanās vieta.

KYOCERA SENCO EMEA B.V. tīmekļa vietnēs ir saites uz citām vietnēm, kas atrodas ārpus KYOCERA SENCO EMEA B.V. domēna. Šīs saites ir iekļautas tikai kā informācija mūsu vietnes lietotājiem. KYOCERA SENCO EMEA B.V. nav atbildīgs un neuzņemas saistības par citu vietņu saturu, kā arī par konfidencialitātes aizsardzību šajās vietnēs.

Īpaši vai sensitīvi personas dati
Mūsu vietnei vai pakalpojumam nav nolūka vākt datus par vietnes apmeklētājiem, kuri ir jaunāki par 16 gadiem, ja vien viņi nav saņēmuši vecāku vai aizbildņu atļauju. Tomēr mēs nevaram pārbaudīt, vai apmeklētājs ir vecāks par 16 gadiem. Tāpēc iesakām arī vecākiem iesaistīties savu bērnu tiešsaistes aktivitātēs, lai novērstu, ka informācija par bērniem tiek vākta bez vecāku atļaujas. Ja uzskatāt, ka esam apkopojuši nepilngadīgas personas datus bez šādas atļaujas, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi[email protected]un mēs šo informāciju dzēsīsim.

Kādos nolūkos un uz kāda pamata mēs apstrādājam jūsu personas datus
KYOCERA SENCO EMEA B.V. apstrādā jūsu datus šādos nolūkos:

 • lai nosūtītu mūsu informatīvo biļetenu vai reklāmas brošūru;
 • lai varētu jums piezvanīt vai nosūtīt e-pastu, ja tas ir nepieciešams mūsu pakalpojumu sniegšanai;
 • lai informētu par izmaiņām mūsu pakalpojumos un produktos;
 • lai pārvaldītuun uzlabotu mūsu vietni un nodrošinātu tās darbību.

KYOCERA SENCO EMEA B.V. apstrādā personas datus, pamatojoties uz piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, kuru varat brīvi sniegt vai nesniegt. Jūs redzēsiet piekrišanas iespējas, kad pirmo reizi apmeklēsiet mūsu vietni. Jūs jebkurā laikā varat mainīt savus lēmumus. Ja jūs nesniegsiet savu atļauju, iespējams, jūs nevarēsiet izmantot noteiktus pakalpojumus. Ja mēs vēlamies izmantot jūsu personas datus jaunam vai citam mērķim, mēs jūs par to informēsim. Jūsu dati tiks izmantoti šādā citā veidā tikai tad, ja to pieprasa vai atļauj attiecīgie tiesību akti, vai ja esat devis savu atļauju.

Automatizēta lēmumu pieņemšana
KYOCERA SENCO EMEA B.V. nepieņem lēmumus, pamatojoties uz automatizētu apstrādi, par jautājumiem, kuri personām var radīt būtiskas sekas. Tie attiecas uz lēmumiem, ko pieņem datorprogrammas vai sistēmas bez reālas personas (piemēram, KYOCERA SENCO EMEA B.V. darbinieka) līdzdalības.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus
KYOCERA SENCO EMEA B.V. neuzglabās jūsu datus ilgāk, nekā tas ir nepieciešams, lai sasniegtu mērķi, kuram jūsu dati ir ievākti. Mēs nosakām šādus datu glabāšanas periodus šādām personas datu kategorijām:

Saziņas veidlapa:
Ja aizpildīsiet veidlapu vietnē vai nosūtīsiet mums e-pastu, atkarībā no veidlapas veida vai jūsu e-pasta satura jūsu nosūtītie dati tiks glabāti tik ilgi, cik šī informācija ir nepieciešama, lai atbildētu uz tiem vai tos apstrādātu.

Google Analytics:
Mēs izmantojam Google Analytics, lai reģistrētu vispārīgus apmeklējumu datus. Šie dati tiek izmantoti vietnes apmeklējumu un klikšķu statistiskai analīzei, un tie ļauj mums optimizēt vietnes darbību. Mēs esam arī iestatījuši Google Analytics tā, lai nodrošinātu konfidencialitāti, IP adreses tiktu anonimizētas un dati tiktu nosūtīti, izmantojot drošu savienojumu. Anonimizētie dati pakalpojumā Google Analytics tiks glabāti 38 mēnešus.

Mēs esam noslēguši datu apstrādātāja līgumu ar Google. Statistikas dati tiek pārsūtīti Google, kas glabā datus serveros Eiropā un ASV. Plašākai informācijai lasietGoogle konfidencialitātes politiku kā arī Google Analytics konfidencialitātes politiku. Lai iegūtu informāciju par to, kā Google ievēro VDAR, kā arī to, ko Google dara saistībā ar datu aizsardzību, varat apmeklēt dažādas lapas, piemēram, Google Cloud un VDAR.

Google izmanto šo informāciju, lai uzraudzītu, kā tiek izmantota mūsu vietne, sniegtu mums pārskatus par vietni un piedāvātu uzņēmumam KYOCERA SENCO EMEA B.V. kā reklāmdevējam informāciju par mūsu kampaņu efektivitāti. Google var nodot šo informāciju trešajām pusēm, ja tas ir jādara saskaņā ar tiesību aktiem vai ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Mēs to nevaram ietekmēt.

Īpaši vēlamies vērst jūsu uzmanību uz to, ka KYOCERA SENCO EMEA B.V. ar šiem datiem nekad nevar jūs identificēt kā personu vai fizisku personu, izņemot gadījumus, kad jūs identificējat sevi kā personu, izmantojot kādu no vietnē pieejamajām veidlapām. Tas var notikt, piemēram, ja ievadāt e-pasta adresi, abonējot informatīvo biļeteno vai izmantojot tīmekļa veidlapu. Šādos gadījumos jūsu apmeklējums var tikt sasaistīts ar jūsu ievadītajiem datiem.

Personas datu kopīgošana ar trešajām pusēm
KYOCERA SENCO EMEA B.V. nodod datus trešajām pusēm tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumu ar jums vai likumā noteiktās saistības.

 • Google
  • Informācija par atrašanās vietu

Mēs varam lūgt jūsu piekrišanu, lai apkopotu informāciju par jūsu ierīces atrašanās vietu, piemēram, informāciju, kas identificē jūsu ierīces precīzu atrašanās vietu (piemēram, GPS platuma un garuma līmeni) vai aptuveno atrašanās vietu (piemēram, mazāk precīzu atrašanās vietu, kas noteikta, pamatojoties uz pārlūkprogrammas vai ierīces IP adresi).

 

Mēs izmantojam jūsu atrašanās vietu, lai sniegtu jums informāciju par jums tuvumā esošajiem izplatītājiem. Ja esat piekritis kopīgot savu pašreizējo atrašanās vietu, lai atrastu izplatītāju, un vēlaties saņemt norādes, kā nokļūt pie šī izplatītāja, mēs nodosim jūsu pašreizējo atrašanās vietu trešās puses kartēšanas pakalpojumam, lai sniegtu šos norādījumus. Jūs tiksiet novirzīts uz šo trešās puses kartēšanas pakalpojumu, kas atbildīs konfidencialitātes noteikumiem.

 

Lai mēs varētu izmantot jūsu atrašanās vietu, jums operētājsistēmā ir jāiespējo atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumi un/vai jāiestata atļaujas savā mobilajā ierīcē, lai atļautu šīs informācijas pārsūtīšanu.

  • ReCaptcha

Mēs izmantojam Google reCAPTCHA, lai noteiktu, vai esat īsta persona, nevis robots vai surogātpasta programmatūra. reCAPTCHA ir Google bezmaksas pakalpojums, kas aizsargā vietnes no surogātpasta programmatūras un apmeklētājiem, kas nav cilvēki, un to galvenokārt izmanto, aizpildot vietnēs pieejamās veidlapas.

reCAPTCHA apkopo jūsu personas datus, lai noteiktu, vai darbības mūsu vietnē ir veikušas reālas personas. Tas arī pārbauda, vai jūsu pārlūkprogrammā jau ir sīkfaili no citiem Google pakalpojumiem, piemēram, YouTube vai Gmail Visbeidzot, reCAPTCHA jūsu pārlūkprogrammā iestata papildu sīkfailu un uzņem jūsu pārlūkprogrammas momentuzņēmumu.

Apkopotos datus, piemēram, novirzītāja URL, operētājsistēmu, sīkfailus, uzvedību, datuma un valodas iestatījumus, Javascript objektus un ekrāna izšķirtspēju, Google apstrādā, lai noteiktu, vai esat cilvēks. Dati tiks glabāti Eiropas vai Amerikas Google serveros. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā Google glabā jūsu datus, varat iepazīties ar konfidencialitātes politiku unpakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

 

Sīkfaili vai līdzīgas metodes
Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, kad pirmo reizi apmeklējat vietni. Sīkfails bieži satur sīkfaila ID, kas ir unikāls sīkfaila identifikators. Tas ļauj vietnēm atšķirt personas un atcerēties viņu preferences.  KYOCERA SENCO EMEA B.V. izmanto sīkfailus, lai analizētu mūsu trafiku, nodrošinātu sociālo mediju funkcijas un personalizētu reklāmas. KYOCERA SENCO EMEA B.V. izmanto trīs veidu sīkfailus:

 1. Būtiskie sīkfaili. Šie sīkfaili nodrošina vietnes pareizu darbību un saglabā jūsu preferenču iestatījumus, kā arī ļauj mums optimizēt mūsu vietni.

 

 1. Analītiskie sīkfaili. Šie sīkfaili sniedz mums labāku izpratni par to, cik labi darbojas mūsu vietne. Izmantojot trešo pušu uzņēmumus, mēs varam noteikt, kuras mūsu vietnes lapas tiek apmeklētas un cik bieži vai kādi elementi mūsu vietnē darbojas labāk. Šī informācija ir anonimizēta un tiks izmantota tikai nolūkā uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Nekādā gadījumā nebūs iespējams izveidot personiskos profilus, kā arī ar šo informāciju nevarēs identificēt konkrētu personu.

 

 1. Reklāmas sīkfaili. Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai novērtētu mūsu tiešsaistes reklāmas kampaņu efektivitāti un rādītu jums personalizētāku reklāmu, pamatojoties uz jūsu iepriekšējiem mūsu vietnes apmeklējumiem. Tas arī sniedz mums dziļāku izpratni par lietotājiem un viņu uzvedību mūsu vietnē. Katrai trešajai pusei (piemēram, Facebook/YouTube), kas tiek izmantota šo sīkfailu darbības nolūkā, ir sava konfidencialitātes politika, kas norāda, kā tās izmanto datus.
  1. YouTube reģistrē vairākus sīkfailus, lai saglabātu statistiku par to, kādus YouTube videoklipus lietotājs ir redzējis, saglabātu lietotāja video atskaņotāja preferences un analizētu skatīšanās informāciju. Savu YouTube vēsturi un šīs vietnes apkopotos datus varat pārvaldīt šeit. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā YouTube izmanto jūsu datus, varat iepazīties ar šīs vietnespaziņojumu par konfidencialitāti.
  2. Facebook reģistrē informāciju par vietņu analītiku, reklāmu mērķauditorijas atlasi un reklāmu mērījumiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā Facebook izmanto jūsu datus, varat iepazīties ar šīs vietnespaziņojumu par konfidencialitāti

Izmantojot zemāk esošo pogu ‘Mani iestatījumi’, varat redzēt savus sīkfailu iestatījumus un, ja vēlaties, mainīt savas preferences.

Ja nevēlaties, lai KYOCERA SENCO EMEA B.V. apkopo sīkfailus, varat tos bloķēt, aktivizējot iestatījumu savā pārlūkprogrammā, kas ļauj atteikt visu vai noteiktu sīkfailu iestatīšanu. Tomēr tas var ietekmēt mūsu vietnes pieejamību, jo daži sīkfaili ir nepieciešami, lai parādītu noteiktu informāciju.

Kā mēs aizsargājam jūsu personas datus
KYOCERA SENCO EMEA B.V. ļoti nopietni uztver jūsu datu aizsardzību un veic atbilstošus pasākumus, lai novērstu datu ļaunprātīgu izmantošanu, nozaudēšanu, nesankcionētu piekļuvi, nevēlamu izpaušanu un neatļautas izmaiņas. Ja uzskatāt, ka jūsu dati nav pienācīgi aizsargāti vai ja ir pazīmes par ļaunprātīgu izmantošanu, lūdzu, rakstiet uz e-pasta [email protected][email protected].

Piekļuve datiem, to labošana vai dzēšana
Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, tos labot vai dzēst. Jums ir arī tiesības atsaukt savu atļauju jūsu datu apstrādei vai iebilst pret to, ka KYOCERA SENCO EMEA B.V. apstrādā jūsu personas datus, un jums ir tiesības nodot savus datus tālāk. Tas nozīmē, ka varat iesniegt mums pieprasījumu nosūtīt jums vai citai jūsu norādītai organizācijai mūsu rīcībā esošos personas datus datora failā. Jūs varat iesniegt pieprasījumu piekļūt saviem personas datiem, tos labot, dzēst vai nodot tālāk vai atsaukt savu atļauju vai iebilst pret savu personas datu apstrādi, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā četru nedēļu laikā. KYOCERA SENCO EMEA B.V. arī vēlas norādīt, ka jums ir iespēja iesniegt sūdzību valsts regulatoram, Nīderlandes datu aizsardzības iestādei, izmantojot šo saiti: https://ico.org.uk/make-a-complaint/

Izmaiņas paziņojumā par konfidencialitāti
KYOCERA SENCO EMEA B.V. patur tiesības veikt izmaiņas paziņojumā par konfidencialitāti. Tāpēc mēs iesakām regulāri apmeklēt šo lapu, lai redzētu, vai ir veiktas kādas izmaiņas. Ja KYOCERA SENCO EMEA B.V. ieviesīs svarīgas izmaiņas, kas ietekmēs jūsu personas datu apstrādes veidu, mēs par to informēsim, ievietojot ziņojumu mūsu vietnēs.

Publicēts: 25.05.2018.
Pēdējās izmaiņas: 29.07.2021.

My settings