Simple_banner_duraspin

Par mums

MAINOT VEIDU, KĀ BŪVĒJAM – VISI KOPĀ KĀ VIENS

Mēs esam SENCO, stiprinājumu risinājumu pionieri kopš 1951. gada. Ja jūs strādājat ar stiprinājumiem, tad noteikti mūs zināt. Jo stiprināšana ir joma, kurai nepieciešami īpaši instrumenti, kas ir piemēroti šim darbam. Mēs lepojamies ar to, ka esam ieviesuši tirgū inovācijas, kas kļuvušas par standartu stiprinājumu jomā. Tādas inovācijas kā Fusion Technology un DuraSpin.


Kā mums izdevās ieviest tirgū lieliskus instrumentus? Pārliecinoties, ka mēs pilnībā saprotam savu izstrādājumu galalietotājus, izprotam, kas viņus motivē, kas viņiem ir nepieciešams, un redzam lietas no viņu perspektīvas. Apspriežoties ar viņiem par to, kas padarītu viņu darbu vieglāku, labāku un efektīvāku. Ikviens uzņēmumā SENCO cenšas atrast labākos risinājumus mūsu klientiem. Dodiet mums izaicinājumu, un varat būt droši, ka mēs uzrotīsim piedurknes, ķersimies pie darba un proaktīvi atradīsim labāko risinājumu katrai situācijai.


Ikviens, kas strādā stiprinājumu jomā, zina: jūsu izmantotie instrumenti var gan veicināt, gan sabojāt jūsu darbu. Tiem vajadzētu uzlabot jūsu prasmes un efektivitāti. Jūs vēlaties uz tiem paļauties un ticēt, ka tie darbosies tāpat kā iepriekšējā dienā.


Kvalitāte ir mūsu DNS, un mēs nodrošinām, ka tā tiek nodrošināta visos mūsu instrumentos un pakalpojumos. Tas viss ir saistīts ar ilgizturību: lai mūsu instrumenti būtu izturīgi, lai jūs varētu ar tiem būvēt ilgu laiku. 


Domāšana uz priekšu: tā mēs saglabājam vadošās pozīcijas. Mēs vienmēr meklējam jaunas idejas visiem mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem. Un it visā, ko darām, mēs savu atbildību uztveram nopietni. Tas nozīmē, ka mēs apzināmies visu mūsu uzņēmuma izdarīto izvēļu ietekmi, to ietekmi uz mūsu planētas nākotni, tās cilvēkiem un ikviena labklājību. Sadaļā "Jaunumi" mēs informēsim jūs par jaunajiem SENCO izstrādājumiem, tehnoloģijām un citiem jauninājumiem.


Uzņēmumā SENCO mūsu mērķis ir strādāt kopā ar klientiem, gala lietotājiem un mūsu komandu, lai nodrošinātu labākos iespējamos pakalpojumus, darbplūsmas un izstrādājumus. Ar spēcīgu darbinieku un pārredzamas komunikācijas palīdzību. Strādāšana kā vienam veselam mūs virza uz priekšu. Tas mūs iedvesmo un rada vēlmi rast jaunas idejas. Inovācijas stiprinājumu un būvniecības jomā. Vai jums ir kāds jautājums, piezīme vai ideja par mūsu izstrādājumu uzlabošanu? Noteikti sazinieties ar mums!
 

SENCO ir daļa no KYOCERA SENCO Europe. Tā kā esam pārstāvēti vairāk nekā 20 Eiropas valstīs, mēs esam tik tuvu saviem klientiem, cik vien iespējams.