Bieži uzdotie jautājumi

Klientu apkalpošana

Kā varu iegādāties SENCO izstrādājumus?

SENCO izstrādājumus var iegādāties, izmantojot vietējos izplatītājus vai tiešsaistes veikalus. Sev tuvāko izplatītāju varat atrast, izmantojot mūsu izplatītāju meklētāju. Ja esat izplatītājs un vēlaties pārdot mūsu izstrādājumus, varat sazināties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Kā es varu sazināties ar kādu no SENCO?

Jūs varat sūtīt mums e-pastu, piezvanīt vai aizpildīt mūsu saziņas veidlapu šeit. 

Apkope un apkalpošana

Kā es varu nodoršināt sava gāzes instrumenta apkopi?

Gāzes instrumenta pareiza apkope nodrošina ilgu un darbīgu instrumenta kalpošanas laiku. Pēc instrumenta lietošanas nopūtiet putekļus no tā un ik pēc divām dienām iztīriet instrumenta augšpusē esošo gaisa filtru. Mēs iesakām rūpīgi notīrīt instrumentu pēc 10 000 naglu iedzīšanas vai deviņu gāzes patronu izmantošanas. Varat izmantot mūsu gāzes instrumentu tīrīšanas komplektus.  Noteikti iepazīstieties ar instrumenta rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā to izdarīt. Ja nepieciešams, veicot apkopi, jūsu instrumentu var ieeļļot ar izsmidzināmu smēreļļu. Ja jūsu instruments, ieskaitot akumulatoru, tiks glabāts ilgāku laiku, ir svarīgi ik pa laikam uzlādēt akumulatorus, lai tie nesabojātos.

Kā es varu nodrošināt sava pneimatiskā instrumenta apkopi?

Pneimatiskā instrumenta pareiza apkope ir svarīga, lai nodrošinātu tam ilgu un darbīgu mūžu. Vispirms pēc instrumenta lietošanas nopūtiet putekļus no tā. Ja nepieciešams, regulāri ieeļļojiet instrumentu ar izsmidzināmu smēreļļu. Noteikti iepazīstieties ar instrumenta rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā to izdarīt. Pēc instrumenta tīrīšanas nedrīkst būt dzirdama gaisa noplūde. Ja tiek konstatēta gaisa noplūde, kvalificētam tehniķim ir jāveic instrumenta remonts.  Daži instrumenti ir bez eļļas, un tiem nav nepieciešama eļļošana. Uzglabājot instrumentu oriģinālajā kastē, kad tas netiek izmantots, nodrošināsiet, ka tas netiks sabojāts.

Kā es varu nodrošināt sava akumulatora instrumenta apkopi?

Akumulatora instrumenta pareiza apkope nodrošina ilgu un darbīgu instrumenta kalpošanas laiku. Pēc instrumenta lietošanas nopūtiet putekļus no tā. Daži instrumenti ir bez eļļas, un tiem nav nepieciešama eļļošana. Bet, ja nepieciešams, jūsu instrumentu var ieeļļot ar izsmidzināmu smēreļļu, kad tas tiek nosūtīts uz servisu. Ja jūsu instruments un akumulators tiks glabāti ilgāku laiku, ir svarīgi ik pa laikam uzlādēt akumulatorus, lai tie nesabojātos. 

Kā es varu nodrošināt sava kompresora apkopi?

Kompresora pareizaapkope nodrošina ilgu un darbīgu kompresora kalpošanas laiku. Izslēdziet kompresoru, izmantojot spiediena slēdzi, lai atbrīvotu spiedienu kompresijas uzgaļos. Pēc katras lietošanas reizes iztukšojiet gaisa tvertni, lai kondensāts neizraisītu tvertnes rūsēšanu. Vienmēr izmantojiet iztukšošanas vārstu tvertnes apakšā, lai atbrīvotu spiedienu, un to darot, sasveriet kompresoru visos virzienos, lai pārliecinātos, ka viss kondensāts ir iztecējis. Neizmantojiet drošības vārstu! Šādi rīkojoties, var nolietoties gredzena atsperes spriegojums, saīsinot vārsta kalpošanas laiku, un mitrums no tvertnes netiks izvadīts tā, kā vajadzētu. Katru nedēļu iztīriet gaisa filtrus priekšpusē un aizmugurē vai pašu filtrēšanas elementu, ja tas ir pieejams.

Vai jūs piedāvājat remonta pakalpojumus mājās? Kā es varu reģistrēt savu instrumentu remontam?

SENCO piedāvā remonta pakalpojumus mājās. Specializēti inženieri pārliecināsies, ka jūsu instrumenti tiek pareizi salaboti un jūs saņemat darba instrumentu atpakaļ. Varat reģistrēt instrumentu remontam, izmantojot šo saiti. Pēc veidlapas aizpildīšanas un nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar turpmākiem norādījumiem.

Kā/ iestatījumi

Kā es varu zināt, uz cik bāriem ir jāiestata mans kompresors?

Galvenais noteikums ir iestatīt kompresoru uz 7 bāriem lieliem instrumentiem un 6 bāriem mazākiem instrumentiem. Iedzeniet dažas naglas un pielāgojiet bārus — izmantojiet pēc iespējas mazāku spiedienu, nezaudējot funkciju. Tas nāks par labu gan jūsu instrumentam, gan kompresoram. 

Manu kompresoru vairs nevar ieslēgt. Kas man jādara?

Izslēdziet kompresoru un, ja nepieciešams, nospiediet atiestatīšanas pogu, kas atrodas kompresora aizmugurē. Atkārtoti ieslēdziet kompresoru. Atiestatīšanas pogu nevajadzētu nospiest vairāk kā trīs reizes, un vienmēr vispirms izslēdziet kompresoru.  Ja tas joprojām nedarbojas vai ja uz tā nav atiestatīšanas pogas, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu vai reģistrējiet savu kompresoru remontam.

Mans kompresors neieslēdzas vai pārstāj darboties.

Pārliecinieties, vai ir nodrošināta elektropadeve. Pārliecinieties, vai pagarinātāja vads nav pārāk garš un tam ir pareizi izmēri. Ieteicamais izmērs ir 2,5 mm2 pagarinātājiem, kas garāki par 15 metriem.

Mana pneimatiskā naglu pistole neiedzen visas naglas līdz galam.

Pārliecinieties, vai kompresora jauda ir iestatīta uz pareizo darba spiedienu. Pārliecinieties, vai izmantojat pareiza izmēra un garuma šļūteni un jūsu instrumentiem atbilstošu kompresoru, kas nodrošina nepieciešamo gaisa padevi. 

Garantija

Cik ilgi tiek darbojas garantija?

Garantijas dažādiem instrumentiem var atšķirties. Visas instrumentu garantijas ir norādītas šīs tīmekļa vietnes izstrādājumu lapās un uz instrumenta kastes. Kopumā XtremePro instrumentiem garantija ir pieci gadi, gāzes instrumentiem ir divu gadu garantija, bet citiem produktiem ir viena gada garantija. Vienmēr pārbaudiet produkta informāciju, lai noskaidrotu garantijas ilgumu. Garantija ir norādīta arī uz instrumenta kastes. Garantija ir norādīta arī uz instrumenta kastes. Ja vēlaties uzzināt konkrēta instrumenta garantijas periodu, varat to meklēt šīs vietnes augšdaļā un atrast izstrādājumu lapā. 

Vai mans instruments ir jāreģistrē tiešsaistē, lai saņemtu garantiju?

Nē, jūsu čeks/pirkuma apliecinājums kalpo par pamatu garantijai. 

Informācija par izstrādājumu

Kur varu iepazīties ar informāciju par izstrādājumu?

Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju šīs vietnes izstrādājumu lapās. Šajās lapās ir norādītas izstrādājuma funkcijas un priekšrocības, fotoattēli un videomateriāli, kā arī lejupielādes, piemēram, rezerves daļu saraksti, tehniskās specifikācijas, rokasgrāmatas un daudz kas cits. Ja jums joprojām ir jautājumi par instrumentu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu saziņas lapu. 

Cik akumulatoru tiek pievienoti instrumentiem?

Komplektācijā iekļauto bateriju skaits katram instrumentam ir atšķirīgs. Tas ir norādīts izstrādājuma informācijas lapā.

Kādi un cik agri uzgaļi ir nepieciešami?

Plašāka informācija par to, kādi uzgaļi ir nepieciešami, ir sniegta jebkuras izstrādājuma lapas izstrādājuma informācijas sadaļā. Uzgaļa garums ir norādīts pie piederumiem.

Vai SENCO pistolē ir jāizmanto SENCO naglas vai es varu izmantot arī citus zīmolus?

Lai gan ir ieteicams izmantot SENCO stiprinājumus, tas ne vienmēr ir nepieciešams. Vienmēr izmantojiet pareiza izmēra stiprinājumus, kas ieteikti izstrādājuma informācijas lapā. Lielāki vai mazāki stiprinājumi var sabojāt instrumentus.

Kur es varu atrast tehniskās specifikācijas / lietošanas instrukcijas?

Katra izstrādājuma lapa šajā vietnē sniedz jums daudz informācijas par izstrādājumu, tostarp tehniskās specifikācijas un lietošanas instrukcijas. Visu tehnisko informāciju varat atrast arī sadaļas "Instrumenta apkope" apakšsadaļā "Tehniskie dati".

Kur var iegūt kopsalikuma rasējumus un rezerves daļu sarakstus?

Katra izstrādājuma lapa šajā vietnē sniedz jums daudz informācijas par izstrādājumu, tostarp rokasgrāmatas ar kopsalikuma rasējumiem un rezerves daļu sarakstiem. Visas rezerves daļas varat atrast arī sadaļas "Instrumenta apkope" apakšsadaļā "Tehniskie dati". Ja instruments vairs netiek pārdots, rezerves daļas varat atrast sadaļas "Instrumenta apkope" apakšsadaļā "No tirdzniecības izņemtie instrumenti".

Waar kan ik de conformiteitsverklaring (DOC) en prestatieverklaring (DOP) vinden?

Deze verklaringen vind je onderaan de productpagina's op deze website onder 'Downloads'. 

NEATRADĀT ATBILDI UZ SAVU JAUTĀJUMU? NOSŪTIET MUMS SAVU JAUTĀJUMU, IZMANTOJOT ZEMĀK ESOŠO VEIDLAPU!

Es piekrītu, ka šī vietne glabā un apstrādā manus datus, kā norādīts paziņojumā par konfidencialitāti.